BLUETOOTH

Rezarta Shkurta feston ditëlindjen, ja surpriza që i ka bërë vajza

18:00 - 19.11.19 Gazeta Shqiptare

Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta festoi dje ditëlindjen dhe dhuratën e parë e ka marrë nga e bija, Hera, e cila di si ta bëjë mamin të lumtur në ditën e saj. Hera i ka dhuruar Rezartës një buqetë me lule dhe një kartolinë ku shkruhet: “Mami gëzuar ditëlindjen”. E emocionuar Rezarta shkruan se kjo është dhurata më e shtrenjtë për të. “Bebes sime nuk iu durua deri nesër. Me shkrimin e dorës së vockël nuk paska dhuratë më të shtrenjtë”,-shkruan Rezarta. Më pas ajo ka postuar edhe një foto e përqafuar me Ermalin dhe tregon se mezi po pret dhuratën e tij.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE