Horoskopi

Horoskopi i datës 7 Dhjetor 2019

06:00 - 07.12.19 Gazeta ShqiptareSot do të përjetoni emocione të mira, nuk keni pse të shqetësoheni. Beqarët nuk duhet të tregohen të ndrojtur në takimet që do të kenë. Në planin financiar ka përmirësime, por ende nuk jeni në nivelin e kënaqshëm.

Karriera dhe dashuria pritet të kenë një ekuilibër perfekt ditën e sotme. Beqarët do kenë takime interesante, nga të cilat mund të përfitojnë për të ndryshuar edhe statusin. Kujdes duhet të tregoni me financat.

Planetët gjenden në harmoni sot në shenjën tuaj për ata që jeni në një marrëdhënie në çift. Beqarët do realizojnë takime interesante. Në planin financiar kujdes me shpenzimet, sepse mund të përballeni më momente delikate.

Është mirë që sot t’i kushtoni rëndësi shëndetit dhe qetësisë shpirtërore. Jeni në ankth për një situatë me partnerin ose partneren. Beqarët nuk do e kenë mendjen te dashuria sot. Në planin financiar fati do ju buzëqeshë.

Sot do të merreni me punët e shtëpisë. Beqarët nuk duhet të mbyllen në vetmi, por të pranojnë takime dhe të përfitojnë sa më shumë. Në planin financiar nuk parashikohen probleme të theksuara.

Fjalët do të ndikojnë shumë sot në rrjedhën e gjërave për çiftet. Beqarët do kenë një ditë rutinë, asgjë interesante nuk do ndodhë për ta. Financat do i keni gjatë gjithë kohës nën kontroll.

Shanset janë që beqarët të mund të takojnë personin e ëndrrave dhe të nisin një histori dashurie. Në planin financiar çdo gjë varet nga menaxhimi juaj. Yjet ju këshillojnë që këtë në aspekt të tregoni kujdes.

Edhe pse sot jeni shumë të stresuar për një problem me partnerin, nuk duhet të përfshiheni në debate. Beqarët sot nuk do mundin që të nisin një lidhje. Në planin financiar, situata duket pak delikate.

Një udhëtim pune mund të rezultojë më i frytshëm nga sa e mendonit. Në planin financiar parashikohen disa probleme të vogla si pasojë e mungesës së vëmendjes. Përpiquni të përfitoni nga një situatë në vendin e punës, që mund të jetë në favorin tuaj.

Sot do të ndiqni zemrën në të gjitha vendimet që do të merrni. Edhe nëse gaboni, duhet të zgjidhni me shumë arsye. Beqarët do kenë takime të njëpasnjëshme. Në aspektin e parave, mund të merrni një shumë të kënaqshme.

 

Intuita ju çon të mendoni një zgjidhje të shpejtë për një problem që do të dalë sot në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët nuk do e ndjejnë veten gati për ndryshime. Situatë jo fort e mirë me financat.

Sot do të keni një ditë të mbushur me emocione dashurie. Partneri do ju ketë gjatë gjithë kohës në vëmendje. Beqarët duhet të tregohen më këmbëngulës për të krijuar raporte. Në planin financiar nuk ka ndryshime.

 

es

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE