Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Kalis të Kukësit, 1 i plagosur

18:31 - 11.12.19 gsh

Një ngjarje e rëndë u regjistrua pak minuta më parë në Kukës.  Raportohet se një person është plagosur me armë zjarri në fshatin Kalis, gjatw njw varrimi.Dyshohet se plagosja ka ndodhur për motive të dobëta. I plagosuri është me mbiemër Lita, ndërsa ndodhet në gjendje kritike në Spitalin e Kukësit.

Grupi hetimor dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes. Ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE