Horoskopi i datës 19 Shtator 2017

DASHI Dilni nga kllapia dhe veproni menjëherë, nëse nuk doni që të ngelni mbrapa. Gjë që nuk ndodh zakonisht. Për të gjetur çelësin e problemit, nevojitet të keni qetësinë e duhur mendore dhe të mos shpejtoni. DEMI Ndryshime të shpejta dhe pozitive, falë bashkëveprimit të Diellit me Hënën që ju favorizojnë. Në vazhdën e Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 10 orë me pare
By gsh.al ne E hënë, Shtator 18th, 2017
0 Comments

Horoskopi i datës 18 Shtator 2017

DASHI Një e hënë më e qetë seç duhet, ndoshta me ndonjë zbavitje të vogël. Lini pas çështjet familjare dhe dilni nga shtëpia. Mundohuni të jeni inovativë, të shpejtë në vendimmarrje dhe plot gjallëri. Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Shtator 17th, 2017
0 Comments

Horoskopi i datës 17 shtator 2017

DASHI Gjeni pak kohë për personin që doni dhe përpiquni të keni dialog. Do të jetë mënyra më e mirë për të tejkaluar ndonjë tension të mundshëm. Ka shtytjen emocionale të duhur, edhe rezultatet Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Shtator 16th, 2017
0 Comments

Horoskopi i datës 16 shtator 2017

DASHI Të pakënaqur nga Hëna, si edhe me Venusin e burgosur në shtëpinë tuaj të dymbëdhjetë, për sot nuk bëhet fjalë për aventura dashurie! Si kompensim, mbështetje e Diellit dhe Plutonit hap rrugën Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Shtator 15th, 2017
0 Comments

Horoskopi i datës 15 shtator 2017

DASHI Mëngjesin do ta keni të zënë më punë, fitime dhe shpenzime, por duke filluar nga orët e pasdites, me ndikimin e Hënës, çdo gjë do të ndryshojë në qiellin tuaj të brendshëm. Do të kaloni Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Shtator 14th, 2017
0 Comments

Horoskopi i datës 14 shtator 2017

DASHI Do të mbizotërojë shpirti i skuadrës me kolegët, kur njëri nuk ia del e ndihmon tjetri, pa zili dhe kritika, për të arritur objektivin. Investimet do të duhet të monitorohen, konsultohuni me një Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Shtator 13th, 2017
0 Comments

Horoskopi i datës 13 shtator 2017

DASHI Do të jeni me miq dashamirës dhe përkrahës, me të cilët do të vendosni të organizoni një aktivitet të bukur. Mes artit dhe natyrës, bashkëpunues është edhe më e lehtë. Shpenzime të paparashikuara Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 12th, 2017
0 Comments

Horoskopi i datës 12 shtator 2017

DASHI Hëna e ëmbël ju bën të ndiheni të sigurt, të mbështetur nga Dielli, Saturni dhe Jupiteri. Do të shfaqni prova të mëdha të miqësie dhe idealesh të përbashkëta me të njohurit. Do të tregoni Me shume ...

By gsh.al ne E hënë, Shtator 11th, 2017
0 Comments

Horoskopi, 11 shtator 2017

  Dashi Këtë ditë, humori i juaj është i lidhur me melankolinë e kësaj dite, me planetët që nuk janë shumë në favorin e juaj. Do të keni apati dhe mungesë motivimi për të punuar. Për t’ju Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Shtator 10th, 2017
0 Comments

Horoskopi, 10 shtator 2017

  Dashi Sinjale favorizuese për shlyerjen e kredive të vjetra si dhe të ardhura shtesë nga një marrëveshje e përfunduar me sukses. Çfarë lehtësimi! Konkretizimi sot është një pikë e fortë. Me shume ...

Kalo te paneli