Gjyqi Shullazi/ Dëshmitari ndryshon deklarimet, protestë në sallë. Dështon drejtësia

Ndryshe nga çfarë kishte thënë në prokurori, Mitri Prifti dëshmitar në procesin ndaj Emiljano Shullazit dhe 4 bashkëpunëtorëve të tij është shprehur në sallë se nuk i njeh të pandehurit dhe nuk është kërcënuar ndonjëherë nga ata. 32­-vjecari, kushëri i biznesmenit Jani Zaka, i cili prej me shumë se një viti është larguar Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 56 minuta me pare
By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

Marrëveshja Rama-Basha, kreu i PD i vendosur: Nuk ka marrëveshje me Ramën! Ai bleu votat, ajo “vdiq”!

Lulzim Basha, kreu i Partisë Demokratike, ka folur pas mbledhjes së grupit parlamentar të PD, ku sërish është ndalur tek reforma zgjedhore. Basha u shpreh se nuk ka marrëveshje me Ramën, pasi ajo ka ‘vdekur’ Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

Kapet drogë në portin e Vlorës, trafikantët e fshehën në mënyrë të sofistikuar (FOTOT)

Enrik MEHMETI Policia Kufitare ka kapur një sasi prej 15 kg hashashi në portin e Vlorës, i cili po trafikohej drejt Italisë. Sasia e kapur ndoshta nuk do të përbënte lajm fare, në një vend ku kapen disa Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

A është shndërruar Elbasani në Medelinin shqiptar?/ Denoncimi: Ja kush po e terrorizon qytetin

Elbasani ka kohë që është kthyer në një qytet ku shteti nuk ka asnjë kontroll. Vrasje, plagosje, atentate dhe trafik droge ndodhin çdo muaj dhe shteti ndihet i pafuqishëm të luftojë krimin, edhe për Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

At Zef Pllumi: Si na e vodhi PD partinë që tentuam të formonim pas ’90-ës. Ja çfarë na tha gjykatësi Rustem Gjata  

Senad NIKSHIQI Për herë të parë Kuvendi Françeskan në Shkodër, në vëllimin “Dhetë vjet liri” sjell shkrime të pabotuara asnjëherë dhe që janë shkruar nga At Zef Pllumi. “Gazeta Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

Detaje të reja/ Identifikohet pronari i ‘Audit’ të blinduar që ngriti në këmbë policinë e Elbasanit (Video)

Policia e ka sqaruar incidentin që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Elbasan, ku një mjet i blinduar goditi makinën e bluve. Burime zyrtare bënë me dije se si ndodhi ngjarja, ndërsa identifikuan edhe drejtuesin Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

Deputetja u premtoi se s’do ndodhte gjë, banorët Gjebreas: Shko shih se çfarë terrori po përjetojnë. Tamam si serbët në Kosovë

E ndërsa ka nisur shembja e banesave në Shkozë, një sërë akuzash shkojnë në drejtim të deputetes së zonës, Elona Gjebrea që sipas banorëve i vuri në gjumë, duke i premtuar se asgjë do të ndodhte. Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

EMRI/ VIDEO- Kërcënoi se do të hidhej nga shtylla e tensionit të lartë, 53-vjeçari zbret pas negociatave me policinë

  Ky që po shihni në foto ështe 53-vjeçari, Mustafa Plaku. Paraditen e sotme, durrsaku hypi në një shtyllë të tensionit të lartë, duke kërcënuar se do të hidhej. GSH.al shkruan se ai e ka Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

Ekskluzive/ Komandanti suprem i NATO-s: Cilat janë tri rreziqet për Shqipërinë dhe Ballkanin e brishtë

Erl MURATI Për herë të parë në histori, Komiteti Ushtarak i NATO-s u mblodh fundjavën e kaluar në Tiranë. Shefat e shtabit të ushtrive të 29 vendeve anëtare diskutuan për sigurinë në rajon dhe zgjodhën Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Shtator 19th, 2017
0 Comments

FOTO& VIDEO/ Nis prishja e banesave, policia “blindon” Shkozën. Efektivë të “Shqiponja” të armatosur mbi urë

Ka nisur prishja e shtëpive në Shkozë mëngjesin e sotëm, ku siç mësohet banorët e zonës nuk janë lejuar. Ndërkohë që policia ka zbarkuar këtë mëngjes në zonën e Shkozës, duke e “blinduar” Me shume ...

Kalo te paneli