VIDEOLAJM/ Kapuçi jo në rregull i Edi Ramës, ja si ia rregullon Artan Lame

  Drejtori i ALUIZNI-t, Artan Lame, është treguar shumë i vëmendshëm për “look”-un e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, i cili ndodhej sot në Finiq për shpërndarjen e legalizimeve. Moti jo dhe aq i ngrohtë ka ‘detyruar’ Ramën që të vishte një xhup të hollë, por me kapuç, i cili mesa duket, pasi ai ka dalë nga makina Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 12 orë me pare
By gsh.al ne E diel, Prill 23rd, 2017
0 Comments

“Burri më ka ikur në çadër, turn i tretë”, batuta e Ramës me gruan: Ai iku të shpëtojë nga ty, ti…

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama nuk ndalet me batutat e tij gjatë shpërndarjes së legalizimeve falas në Finiq. Kështu, njëra prej përfitueseve i tha kryeministrit se burri i kishte ikur në çadrën Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Prill 22nd, 2017
0 Comments

Intervista/ “A e ke provuar ndonjëherë barin”, ja si përgjigjet Veliaj: S’jam krenar, si çdo i ri…

Erion Veliaj ka dhënë një intervistë “ndryshe” për emisionin “Me Shukin” në RTV Dukagjini të Kosovës. Gazetari e pyet Veliaj për legalizimin e drogës dhe kryetari i bashkisë thotë se shoqëria Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Prill 21st, 2017
0 Comments

Video/ “Me Zemër të Hapur”, apeli i 75-vjeçarit në lot: Me lini të shoh nipërit

75-vjeçari Bajram Cani humbi djalin në shtator 2013, djali i tyre u qëllua nga një person i maskuar. Ai la pas 3 fëmijë të vegjël: Bajram Cani ka 4 vite që nuk sheh nipërit e tij. Në emisionin “Me Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Prill 21st, 2017
0 Comments

Rrëfehet ish-peshëngritësja Fetie Kasaj, marrëdhënia me djalin dhe divorci: Periudha më e vështirë…

  Janë bërë plot 20 vjet që nga koha kur nisi sportin për herë të parë, dy dekada që për të kanë regjistruar shumë medalje; ari, bronzi e argjendi. Por nuk ishin ata që e lumturonin më shumë Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Prill 21st, 2017
0 Comments

Trafiku i drogës, “blindohet” porti i Durrësit. Kamionët shoqërohen me polici ngado

  Klodiana HAXHIAJ Blindohet” porti i Durrësit. Pak ditë pas arrestimit të 19 policëve dhe doganierëve që akuzohen se lejuan kalimin e mbi 10 tonëve kanabis në Itali, janë shtuar kontrollet Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Prill 21st, 2017
0 Comments

10-vjeçarja që shet bonbon: “Dua të bëhem si Lali Eri”. Mahnit përgjigja e kryebashkiakut

Është vetëm 10 vjeç, por i ka qëllimet e qarta për të ardhmen. Prej 3 javësh ajo ka zgjedhur të dalë nëpër rrugët e Tiranës dhe të shesë bonbone, me dëshirën për të fituar aq para sa për të Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Prill 20th, 2017
0 Comments

Altin Hazizaj ngatërron adresë, niset për tek News 24 dhe përfundon tek Ora News

Altin Hazizaj ka qenë sontë i ftuar tek emisioni i Ylli Rakipit, “Të paekspozuarit”, në News 24. Por mesa duket një “incident” e ka vonuar disi mbërritjen e tij në studio. Përfaqësuesi i Shoqërisë Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Prill 20th, 2017
0 Comments

Mentor Kikia: Në djall koalicioni e zgjedhjet, këta po na vrasin!

  Në një kohë që në vend njerëzit janë të përqendruar ne krizën politike ne vend për zgjedhjet, koalicionet, opozitën dhe maxhorancën, gazetari Mentor Kikia kërkon më shumë vëmendje në ushqimet Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Prill 20th, 2017
0 Comments

Vizita e George W Bush në Shqipëri, ja si e kujton ambasada e SHBA-ve

  Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka kujtuar vizitën e ish-Presidentit George W Bush në Tiranë, në qershor të vitit 2007, përmes një postimi ne rrjetet sociale “Facebook” Ambasada shkruan se vendi Me shume ...

Kalo te paneli