Basha në Elbasan: Ora e bandave mbaron në 25 qershor, socialistët janë zhgënjyer nga Rama

Partia Demokratike ka mbyllur fushatën elektorale në Elbasan në një miting ku qytetarët kishin dalë në mbështetje të kryedemokratit Lulzim Bashës dhe PD-së. Basha ftoi të gjithë shqiptarët që në 25 qershor të votojnë masivisht për t’i mbyllur derën njëherë e përgjithmonë bandave. Ai tha se vota për numrin 6-të është Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 20 minuta me pare
By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Rama: Demokratët e Kavajës të mos ndryshojnë parti por të votojnë për flamurin kuqezi

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka folur në fushatën e tij përmbyllëse në Kavajë, pavarsisht zërit të ngjirur, ai ka përmendur sërish arsyen përse kavajsit duhet të votojnë në 25 qershor PS. Ai Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Elio Laze shpërthen ndaj Tahirit: U bëre ministër dhe nuk hoqe dorë nga droga

Pas statusit të Saimir Tahirit kanë reaguar disa nga eksponentët e LSI. Elio Laze në rrjetet sociale ka shpërthyer ndaj ish-ministrit të Brendshëm. Nëpërmjet një statusi Laze i ka kujtuar Tahirit fillimet Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Pak para nisjes së fushatës në Tiranë, Rama paralajmëron: Do të ngrejmë dallgën kuqezi

Pak para nisjes së fushatës së tij të fundit në Tiranë, Edi Rama ka shpërndarë një mesazh në faqen e tij në Facebook. Ai ka paralajmëruar se sot në orën 20:00 do të ngrihet dallga kuqezi. Statusi Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Akuzat e Metës ndaj Task Forcës, reagon zv/kryeministrja Mandija: Nga akuzat e LSI s’ka asnjë provë

Ledina Mandija, zv/kryeministrja dhe njëkohësisht drejtuesja e Task Forcës për monitorimin e zgjedhjeve, thotë se deri më sot nuk është bërë asnjë shkarkim i padrejtë përsa u përket punonjësve te Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Ersekë/ Pas sherrit të dy zyrtarëve reagon dega e PS: Mos u viktimizoni, prisni me dashuri votën e shqiptarëve

Ka reaguar dega e Partisë Socialiste në Kolonjë pas denoncimit që ka bërë në polici shefja e financës në Drejtorisë së Shëndetit Publik në këtë qytet, Kristina Stoja, me pretendimin se ishte kërcënuar Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Mesazhi i Ramës para mitingut: Mos më lini peng të partive që shtetin e duan si tepsi për pushtetin e tyre

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një mesazh sot enkas për socialistët e zhgënjyer. Nga zyra e tij në selinë e PS-së, Rama ka lexuar një mesazh të një socialisti nga Vlora, i cili thotë se sot kërkohet Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Reagon këshilltari i Metës ndaj Tahirit: Kur e pi mallin me tepsi fillon dhe flet përçart

Vijon me tej debati midis Kryetarit te Kuvendit Ilir Metës dhe ish-ministrit Saimir Tahiri. Këshilltari i Kreut të Kuvendit Emiljano Aleksi ka një përgjigje për ish-ministrin Tahirin i cili sot akuzoi Ilir Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Video/ Berisha denoncon: Ja si kërcënohen punonjësit e bashkisë me vendin e punës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në rrjetet sociale, në faqen e tij “Facebook” një video denoncuese ku tregon se si kërcënohen punonjësit e bashkisë me vendin e punës Postimi i plote i Berishës Kjo Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Braçe sulmon Metën: Kur dhelpra nuk e arriti rrushin, tha ‘e ka zënë Ebola’  

  Erion Braçe, deputeti socialist ka reaguar pas deklaratave të ish-bashkëkryetarit të qeverisjes Ilir Meta, që e cilësoi Rilindjen, sëmundja e Ebolës. Përmes një postimi në Instagram, Braçe pohoi Me shume ...

Kalo te paneli