Bluetooth – Nostalgji/ Elvis Pupa gjen Big Mamën… Çdo gjë me kripë për Marinin…Sa e duan këtë Marjanën! Zerina dhe Adi ‘gojëhapur’

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Në GSH.al, sot po ju sjellim: Elvis Pupa gjen Big Mamën… Çdo gjë me kripë për Marinin…Sa e duan këtë Marjanën! Zerina Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 2 orë me pare
By gsh.al ne E diel, Tetor 22nd, 2017
0 Comments

Më keq se kaq…? Velina e Ermalit tregon si do dalë javës tjetër në ‘Xing’

    Pa të brendshme, provokuese, një fustan dalldisës…. Kejvina Kthjella ishte një tërrmet për Tv Klan dhe ndjekësit e emiosionit ‘Xing’. Bukuroshja bionde nuk e mendoi dy herë të Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Tetor 22nd, 2017
0 Comments

Ami zbulon gjininë e bebit: Kur të na vijë në jetë do t’i mësojmë…

  Pas lajmit të publikuar nga Ermali, se ishin në pritje të fëmijës së tyre të dytë, kurioziteti ka qënë i madh për të ditur gjininë e fëmijës. Mirëpo, ja që dhe kuriozitetit i erdhi fundi… Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 21st, 2017
0 Comments

Striptisti: Ja çfarë ndodhi në festën e beqarisë së Xhensila Myrtazaj, ishte e ngurtë

“Unë që fëmijë kam patur pasion të shkoj në një shkollë baleti, ëndërroja të isha në skena të mëdha dhe televizione. Baleti ka qenë një ëndër e lënë në sirtar”, kështu e nis rrëfimin Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 21st, 2017
0 Comments

“Bluetooth” / Me kë është e zhgënjyer Jonida Maliqi?

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 21st, 2017
0 Comments

Rrëfehet modelja, Klaudia Kalia: Ju rrëfej skandalet që ndodhin nëpër kompeticionet e bukurisë

Pamela Aliaj Klaudia Kalia është bukuroshja, e cila fitoi këtë vit kurorën e Miss Grand International 2017, por ajo që pikasi më tepër ishte një status i saj i postuar para pak ditësh ku thuhej se pjesëmarrja Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 21st, 2017
0 Comments

Të gjithë të larguarit nga “Portokallia”. Konfliktet që patën, nga Agron Llakaj, tek Ermal Mamaqi, ja pse ikën nga puna

Pamela Aliaj Shumë shqiptarë brenda dhe jashtë vendit sa herë që vjen e diela, prej shumë vitesh tashmë janë mësuar dhe mezi presin të shohin një nga ‘show’-t humoristik më të famshëm në vend, Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 21st, 2017
0 Comments

Kristin Prengaj, shtatzënë, fejesa intime me partnerin biznesmen

Bukuroshja e ekranit ia doli që në pak kohë të shndërrohej në kryefjalën e mediave. Foto seksi, lidhje të përfolura, pushime luksoze ishin shpesh lajmet që na vinin prej saj. Flasim për Kristin Prengajn, Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Tetor 20th, 2017
0 Comments

“Unë jam Endra, djali nga Vlora që do të bëhet vajzë!”

Arian Çani solli sot në studion e Zonë e Lirë, Endrën, një djalë nga Vlora që ëndërron të bëhet vajzë. Djali nga Vlora ka treguar historinë e tij në Zonë e Lirë, mes keqtrajtimit, fyerjeve dhe Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Tetor 20th, 2017
0 Comments

Fejohet Seldi dhe Mimoza Shkodra/ Ja detajet e festës së sotme

Deri pak kohë më parë lidhje e tyre mbetet një mister, pasi vetë këngëtarët dolën dhe e përgënjeshtruan këtë lajm. Por duket se të dy nuk mundën ta mbajnë të fshehtë për shumë kohë, duke deklaruar Me shume ...

Kalo te paneli