FOTO/ I shkrumbojnë makinën pasi e masakrojnë. Kush po e kërcënon shefin e kufirit të policisë

Pa zbardhur ende sulmin fizik që iu bë tre ditë më parë, shefit të kufirit në Triport të Vlorës, Sadi Cekës i ndodh një tjetër incident. Persona të panjohur, i kanë vënë zjarrin makinës së tij të parkuar poshtë pallatit ku jetonte. BalkanWeb ka arritur të sigurojë fotot e makinës tip “Skoda” pjesërisht të djegur nga zjarri, Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 16 orë me pare
By gsh.al ne E mërkurë, Gusht 16th, 2017
1 Comment

Gazetari i Top Channel i përgjigjet Andi Bushatit: Unë nuk jam furçaxhi i Edi Ramës!

Në një analizë, për mënyrën si u raportua nga mediat proqeveritare raporti i OKB-së mbi investimet e huaja në rajon, Andi Bushati etiketoi si “furçaxhinj”, gazetarët që shkruanin se në Shqipëri, Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Gusht 16th, 2017
1 Comment

Speciale/ 50 spiunët më të famshëm shqiptarë, ja si rekrutoheshin

Spiunet shqiptare qe kane punuar per Sigurimin, por edhe ata qe kane punuar per CIA-n dhe KGB-ne. Agjente shqiptare qe kane punuar per shtetin shqiptar, por dhe per shtete te huaja.  Ata qe kane punuar me nder, Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Gusht 13th, 2017
0 Comments

Tomas Strakosha hyn në histori, fiton Superkupën me Lazion 75 vjet pas shqiptarit Riza Lushta

Ka pasur edhe pak Shqipëri në fitoren befasuese të Lazio-s kundër Juventus në Superkupën e Italisë. Thomas Strakosha është bërë lojtari i parë shqiptar që fiton një trofe në Itali pas Riza Lushtës, Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Gusht 12th, 2017
0 Comments

Jahti me kanabis nga Shqipëria, zbërthehet italiani: Do merrja 50 mijë euro, ja kush na e dha mjetin

  Italiani i arrestuar dje në Greqi për trafikun e 1.8 tonëve kanabis me një skaf, ka folur para hetuesve grekë. Kapiteni i mjetit lundrues tha se jahti është dhënë me qira nga një mjek italian, Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Gusht 5th, 2017
0 Comments

Flet babai i Marvit: Humba dritën e syve. Nuk ka më kuptim jeta ime, të ha tritol. (Dëshmia e mikut që e shoqëronte natën e vrasjes)

Pavllo Mihali, babai i Marvinit që u vra pabesisht me thikë nuk gjen më qetësi. Kampion atletike në kohën e tij, por sot shpirti i është vrarë, lotët i janë tharë, zëri i është terur dhe…nuk do Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Gusht 3rd, 2017
1 Comment

Skandali/ A u përjashtua Edi Rama nga foto familjare me zv/presidentin e SHBA, Mike Pence për shkak të atleteve të bardha?

Në Podgoricë u mbajt Samiti i Kartës së Adriatikut ku përveç liderëve Ballkanit Perëndimor mori pjese edhe zëvëndëspresidenti amerikan, Mike Pence. Ne fjalimin e tij në takim, zoti Pence vuri në dukje Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Gusht 2nd, 2017
0 Comments

Samiti në Podgoricë/ Pence jep porositë e Trump për liderët e Ballkanit, lërini mënjanë zemërimet

Është zhvilluar sot Samiti i Kartës së Adriatikut, një takim i përvitshëm që organizohet mes liderëve e ministrave të jashtëm të Shqipërisë, Bosnjës, Kroacisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë. Ndëkohë Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Korrik 29th, 2017
0 Comments

Postimi prekës i gruas shtatzënë: Protestova kunder grabitjes nga Lali Eri, më akuzojnë se rraha policët!

Unë, kriminelja! ________________________ Njoftim i Drejtorisë së Policisë. Më datë 27.07.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasit Rezarta Vesi Caushaj, Andi Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Korrik 25th, 2017
0 Comments

Përgjimet/ Plagosja te Partizani, “Koli”: S’do kalbem unë 20 vjet mren për b… e atij. Du 30 mijë eurot

  Klodiana LALA Xhensila KODRA Biseda e bërë në polici mes dy vëllezërve, Ermir e Miklar Tola, pas arrestimit të këtij të fundit, ka zbuluar pjesëtarët e tjerë të grupit kriminal që morën pjesë Me shume ...

Kalo te paneli