Nesër Skënderbeu-Dinamo Zagrebit, ja masat e sigurisë dhe akset rrugore që do bllokohen

  Kur ka mbetur edhe një ditë nga ndeshja Skënderbeu-Dinamo Zegrebit, sfidë kjo që do të luhet në orën 20:00 në “Elbasan Arena”, uniformat blu ka ndërmarrë një sërë masash. Kështu, për mbarëvajtjen e ndeshjes do të angazhohen 350 punonjës policie nga Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, Komisariatet vartëse të saj dhe Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 24 minuta me pare
By gsh.al ne E Martë, Gusht 22nd, 2017
0 Comments

Dinamo e plotë para Skënderbeut, rikthehet “vrasësi” i korçarëve  

  Trajneri i Dinamos së Zagrebit, Mario Cvitanoviç, ka arsye për të qenë optimist para ndeshjes së kthimit me Skënderbeun. Pas fitores 2-0 në kampionat ndaj Slaven Belupo, ku shënuan dy lojtarë që Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Gusht 22nd, 2017
0 Comments

Avullojnë 5 mijë bileta, Skënderbeu thirrje pronarëve të autobusëve për bashkëpunim

  Kur duhen ende tri ditë deri në startin e takimit në “Elbasan Arena” mes Skënderbeut dhe Dinamos së Zagrebit, biletat për këtë takim po vijojnë të shiten me ritme rekord. Interesimi i madh që në Me shume ...

By gsh.al ne E hënë, Gusht 21st, 2017
0 Comments

Ish-ylli shqiptar i basketbollit tallet me Federatën: Tani hani paçe e pini verë

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të basketbollit, Ermal Kuqo, tani pjesë e bordit drejtues të LA Klipërs në NBA, ka bërë një reagim mjaft ironik në Instagram për situatën që po kalon kjo përfaqësuese Me shume ...

By gsh.al ne E hënë, Gusht 21st, 2017
0 Comments

Nejmar fillon të “zbrazë thesin” ndaj ish-skuadrës: Te Barcelona ka vetëm trishtim

Kanë mjaftuar pak javë që braziliani Nejmar të fillonte të shfrynte kundër ish-klubit të tij, Barcelonës. Sulmuesi i transferuar te PSG për atë që është marrëveshja më e shtrenjtë e të gjitha kohëve, Me shume ...

By gsh.al ne E hënë, Gusht 21st, 2017
0 Comments

Nuk ka paqe te atletika shqiptare. Ruli: Luiza Gega, para Disiplinës

Pas mbërritjes nga kampionati botëror i Londrës, presidenti i Federatës Shqiptare të Atletikës, Gjergj Ruli, ka raportuar përpara anëtarëve të Komitetit Ekzekutiv për çdo takim dhe pjesëmarrje të Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Gusht 20th, 2017
0 Comments

VIDEO / “Je një copë m…”, fraza që i kushton shtrenjtë Grizmanit. Ja çfarë rrezikon

  Antuan Grizman mund të mungojë në tre ndeshjet e ardhshme të kampionatit spanjoll të futbollit. Shkak është kartoni i kuq i marrë ndeshjen e parë në kampionat ndaj Girona, pasi u ndëshkua dy herë Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Gusht 20th, 2017
0 Comments

Video / Idiotësia e vitit! Shoku i Mavrajt do mungojë 7 muaj për një festim goli!

  Futbollistë, kujdes kur festoni golat! Mos ndiqni shembullin e mesfushorit të Hamburgut, Nikolai Myler. Mesfushori i Hamburgut ishte shumë i lumtur që shënoi golin e avantazhit të skuadrës së tij Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Gusht 20th, 2017
0 Comments

Korçarët tregojnë kërcënimet maqedonase: Do e shikosh çfarë do të të ndodhë pasi të kthehesh

  Rrugëtimi i Skënderbeut nga Shkupi në Korçë nuk ka kaluar aq paqësisht. Përtej sjelljes së mirë të policive që kanë shoqëruar ekipin, ka pasur edhe momente tensioni. Madje, ka shkuar deri te Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Gusht 18th, 2017
0 Comments

Debutimi ndaj Shkëndijës, Bonuçi: Pata emocione në minutat e para, duhet punë për të kapur Juven

  Në përfundim të Milan-Shkëndija, Leonardo Bonuçi, kapiteni i Milanit, nuk hezitoi për të pranuar emocionet e ndeshjes së parë zyrtare me kuqezinjtë, ndonëse si lider i ri i skuadrës mban të Me shume ...

Kalo te paneli